MASZYNY DO PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO

Rozwiązania dla branży produkującej leki i suplementy powinny być nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne. Nasza firma zajmuje się produkowaniem maszyn dla branży farmaceutycznej, które spełniają wymagania Dobrych Praktyk Produkcji (GMP). Wykorzystujemy nowoczesne systemy takie jak Clening-In-Place.

Na zamówienie naszych klientów konstruujemy m.in. zakręcarki, nalewarki oraz maszyny do napełniania aerozoli. Do wszystkich wykonanych produktów dołączamy kompleksowe instrukcje użytkowania.

Dlaczego farmacja potrzebuje maszyn przemysłowych?

Z badań wynika, że przemysł farmaceutyczny od kilku lat jest jedną z najlepiej funkcjonujących branż na rynku. Ten trend się z pewnością utrzyma w następnych latach. W jej dynamicznym rozwoju dużą rolę z pewnością odegrają maszyny wykorzystujące nowe technologie. Dlaczego są one takie ważne?

Globalne problemy farmacji
Epidemia i związane z nią braki uświadomiły nam, jak ważna może być szybka produkcja pewnych wyrobów na masową skalę. Gdy w szpitalach zaczynało brakować lekarstw czy maseczek, trzeba było niezwłocznie zapewnić im odpowiednie zaopatrzenie. Rozwiązaniem takich problemów mogą stać się nowoczesne maszyny i linie produkcyjne dla przemysłu farmaceutycznego, które umożliwiają wytwarzanie aerozoli czy płynów w tempie nawet do kilkuset sztuk na minutę.

Bezpieczeństwo produkcji
Maszyny wpływają nie tylko na prędkość produkcji, ale również na samą jakość wyrobu. Urządzenia wykorzystujące system mycia Cleaning-In-Progres czyszczą linie produkcyjne, gwarantując ich sterylność.