MASZYNY DO PERFUM

maszyny do napełniania perfum

Maszyny do napełniania perfum

Produkcja perfum jest to proces bardzo skomplikowany, który składa się m.in. z mieszania kompozytów zapachowych, napełniania flakonów oraz pakownia. Solmatic wspiera swoich klientów w tym procesie, produkując maszyny do napełniania perfum.

Doradzamy, jak wybrać najlepsze rozwiązania dopasowane do branży klienta. Wyjaśniamy zastosowanie oraz możliwe sposoby wykorzystania oraz modyfikowania maszyn. Podpowiadamy również, jakie są najlepsze praktyki użytkowania, które zwiększają wydajność procesu produkcji.

Informujemy klientów o tym:

•  do jakich produktów można wykorzystać maszyny i ile sztuk są w stanie wypełnić,

•  jaki rodzaj opakowania wybrać to naszej technologii.

 

Maszyny w pełni i częściowo zautomatyzowane

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres urządzeń. Na zlecenie tworzymy zarówno maszyny półautomatyczne, jak i w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, a także kombinacje tych dwóch opcji.
Nasze urządzenia są w stanie wyprodukować nawet kilkadziesiąt produktów na minutę. Większość z nich posiada funkcjonalne komponenty takie jak: wymienne koła czy głowice zaciskające, które są w stanie pracować z zaworkami o różnej średnicy.
Jedną z maszyn tego rodzaju prezentujemy na filmie poniżej.

Czym wyróżniają się nasze maszyny?

Jesteśmy w stanie całkowicie dostosować maszyny do napełniania perfum do oczekiwań naszych klientów. Cechy wyróżniające wszystkie oferowane urządzenia to:

  • komponenty wykonane ze stali nierdzewnej, która gwarantują nie tylko estetyczny wygląd maszyn, ale również ich zgodność ze wszystkimi normami Dobrych Praktyk Produkcji (GMP),
  • maszyny posiadają certyfikację CE potwierdzającą ich zgodność z unijnymi dyrektywami dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości produkcji,
  • podział na głowice volumenowe oraz głowice wyrównujące, które przyspieszają proces napełniania,
  • gwarancja oraz serwis naprawczy.

Maszyny do perfum

Oferowane maszyny:

  • Linie automatyczne o wydajności do 60 pojemników/minutę
  • Maszyny półautomatyczne o wydajności 20 pojemników/minutę