O NAS

SOLMATIC

Przez ponad 20 lat Solmatic rozwijał się jako producent maszyn aerozolowych. Dzięki licznym zleceniom staliśmy się szanowanymi ekspertami tej branży. Jako producent maszyn doskonale rozumiemy, że technologia powinna upraszczać pracę i służyć ludziom – to dlatego prostota, intuicyjność oraz niezawodność od zawsze były głównymi zasadami jakimi kierujemy się w każdym aspekcie naszej działalności. W 2014 roku poszerzyliśmy swoją ofertę wchodząc na rynek stacji myjących Cleaning-In-Place, który od tego czasu staje się coraz bardziej istotnym elementem naszej pracy. Dostarczyliśmy maszyny do klientów z ponad 25 krajów na całym świecie – zarówno do dużych przedsiębiorstw jak i mniejszych producentów.

CO ROBIMY?

DESIGN

DESIGN

Wspieramy naszych klientów podczas całego procesu decyzyjnego, ponieważ doskonale rozumiemy jak ważne jest posiadanie urządzeń na które zawsze możesz liczyć. Chcemy, żeby każdy nasz klient miał rozwiązanie, które będzie odpowiadało jego indywidualnym potrzebom – dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, otwarci na nowe rozwiązania. Nasz bogaty know-how oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam na produkowanie spersonalizowanych maszyn. Nasze skupienie uierunkowane jest na zaspokojenie potrzeb klienta i dostarczenie oczekiwanej wydajności. Dzięki kreatywnemu podejściu maszyny Solmatic oszczędzają pieniądze zapewniając proste i ciągle ulepszane rozwiązania.

MANUFACTURE

MANUFACTURE

Tworzymy maszyny oraz w pełni automatyczne linie do napełniania aerozoli. Nasze maszyny pracują w wielu branżach napełniając różne produkty o wysokiej i niskiej lepkości, żele oraz kleje. Są to między innymi odświeżacze powietrza, dezodoranty, pianki do golenia, produkty na bazie oleju, farby, piany poliuretanowe, perfumy i wiele innych. Produkujemy również maszyny dla przemysłu farmaceutycznego, którego surowe wymogi narzucają wykorzystanie technologii Bag-On-Valve. Dostarczyliśmy już między innymi maszyny do produkcji sprayu do nosa oraz na rany. Nasze maszyny budujemy tak, by spełniały Dobre Praktyki Produkcyjne (DPP). Przed kilkoma laty Solmatic wszedł na rynek stacji myjących Cleaning-In-Place. Dostarczamy stacje CIP do producentów napoi oraz zakładów przetwórstwa żywności. Posiadamy najlepszych dostawców i stabilne zatrudnienie.

STARTUP

STARTUP

Gotowe maszyny testujemy u siebie, a kiedy wszystko jest gotowe wysyłamy je do klienta i instalujemy na miejscu. Zostajemy z naszymi klientami do uruchomienia produkcji oraz szkolimy ich pracowników tak, że czują jakby pracowali na naszych maszynach od zawsze. Chcemy, by nasi klienci mogli się skupić na rozwijaniu swojego biznesu, dlatego powinni mieć dostępny cały potencjał produkcyjny maszyn Solmatic na wyciągnięcie ręki. Nasz system monitorowania pracy maszyn jest niezwykle intuicyjny – całą produkcję można monitorować online, a my jesteśmy w stanie pomóc natychmiast, gdy tylko pojawi się jakieś pytanie. Maszyny Solmatic dostarczane są z pełną instrukcją oraz zestawem części zamiennych na tradycyjny okres gwarancyjny. Zapewniamy również rozszerzone okresy gwarancyjne, a większość części zamiennych mamy u siebie, by były zawsze dostępne na wyciągnięcie ręki.

WARTOŚCI

N I E Z A W O D N O Ś Ć

Zapewnimy ciągłość działania naszych maszyn, tak byś mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

U C Z C I W O Ś Ć

Nasz niezmienny i przejrzysty system wartości pozwolił nam zbudować długoterminowe relacje z licznymi powracającymi klientami.

I N D Y W I D U A L N E
P O D E J Ś C I E

Wiemy, że każdy klient potrzebuje innego, skrojonego dla siebie systemu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z otwartą głową.