ROBOTY DO PRODUKCJI

Obecnie światowa produkcja zmierza w kierunku automatyzacji i robotyzacji wykonywanych prac. Idąc z duchem czasu, nasza firma oferuje roboty przemysłowe. W nasze maszyny zaopatrują się zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy produkujące kosmetyki, żywność czy środki czystości.

Dzięki temu, że nasze roboty przemysłowe konstruowane są z modułów, ich zastosowanie oraz wydajność możemy modyfikować w zależności od oczekiwań naszych klientów. Dodatkowo oferujemy również szkolenie dla pracowników oraz kompleksową instrukcję postępowania z maszynami.

Jak roboty przemysłowe zmienią świat?

Robotyzacja przemysłu jest nieunikniona. W wielkich koncernach motoryzacyjnych 90% prac już dziś wykonują maszyny. W pozostałych gałęziach przemysłu roboty pełnią przynajmniej funkcje pomocnicze. Mówi się, że do 2030 roku z tego powodu z rynku zniknie ponad 800 milionów miejsc pracy. Ale efektem tego będzie też powstanie zupełnie nowych zawodów, których dziś nie jesteśmy jeszcze w stanie sobie wyobrazić.

To oznacza zmianę podejścia do przemysłu i rosnące zainteresowanie firm wykorzystaniem robotów przemysłowych. Z pewnością będzie się też pojawiać coraz więcej producentów robotów i firm specjalizujących się w ich naprawach. Prawidłowe działanie tych urządzeń, również tych dobrze zaprogramowanych, będzie wymagało opieki i nadzoru informatyków oraz kadry kontrolującej wypełnianie zasad Dobrych Praktyk Produkcji (GMP). Dlatego też osoby, którym dziś roboty pomagają w pracy, mogą być przekierowane do innych zadań.

Roboty przemysłowe ostatecznie zmienią niemal cały przemysł. Już teraz w tego rodzaju maszyny zaopatruje się coraz więcej branż, w tym branża aerozolowa. Niebawem czynności takie jak pakowanie i przemieszczanie produktów będą wykonywać roboty.

Nasza firma, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na robotyzację, uruchomiła produkcję robotów przemysłowych. Dzięki temu nasi klienci już dziś przygotowują się na zmiany, które będą eskalować w najbliższych latach.